Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy érhetnék el barna hajszín...

Hogy érhetnék el barna hajszínt, enyhe lila beütéssel?

Figyelt kérdés

Esetleg barna hajfestékbe lila mixton? Vagy van olyan festék, ami alapból ilyen eredményt ad? A hajam a sötét szőke, világosbarna között van, és ilyesmit szeretnék elérni:

[link]



2015. okt. 4. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:

egyszer volt ilyen szinu hajam, az eredeti hajszinemre festettem padlizsan lila szinezovel. eredeti hajszinem kb ilyen volt :


[link]


amugy itt egy paletta, hogy mibol kb milyen lesz, de nem szent iras nyilvan:


[link]


amit te szeretnel, ahhoz ez eleg hasonlo:


[link]


nem tudom, pesti vagy e, de ha igen, akkor a stadionokon a meki fele indulva utbaesik egy bolt ( asszem cba, es egy kinai kajalda mellett van), ott kaphato ez a szinezo.


nekem voros hajam van, de ha mar kopik kicsit, szoktam venni ilyen markaju voros hajszinezot, es egy kicsit felujitja a szint.

2015. okt. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igora Royal, 6-99 vagy 9-98 (plusz mixtonokkal is lehet fokozni).


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. okt. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!