Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, mivel szoktatok arcot...

Lányok, mivel szoktatok arcot radírozni?

Figyelt kérdés

Tele van mitesszerrel az arcom, régóta nem tudok vele mit kezdeni (voltam kozmetikusnál is), de az egyik ismerősöm adott egy házi receptet amivel eltudom távolítani. Viszont azt mondta, hogy le kell radírozni az arcom, nekem pedig fogalmam sincs, hogy ez mit takar.


Előre is köszönöm a választ. /F



2015. okt. 17. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
egyszerű konyhasó. ha használsz valamilyen arclemosót, akkor azzal együtt, ha nem akkor valamilyen szappan is jó vagy a sót összekevered olívaolajjal és az olaj még ápolja is a bőröd.
2015. okt. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. okt. 17. 11:43
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Semmivel,a bőrradír nem fog segíteni a mitesszereken, mert az max a bőr felső rétegét sikálja, a mitesszer meg bentebb van, a pórusban.
2015. okt. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, az
2015. okt. 17. 14:36
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak a borom megtisztitasahoz kell. Utana goz es ilyen ragados pakolas ami kihuzza a mitesszereket
2015. okt. 17. 14:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Kávé, kávézacc nagyon jó bőrradír.
2015. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!