Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcom nem tokeletes sokan...

Az arcom nem tokeletes sokan mondjak hogy szep vagyok meg visszahallottam mar de en nem annyira hiszem el.14/L vagyok baratom meg nem volt es ez kicsit rossz de tudom varok. Tobbi lent?

Figyelt kérdés
A fiuknak nagyon gaz ha miteszeres egy picit az arcom? Nem annyira latszik, meg mosolygok allandoan meg minden. Igy meg lehet valami helyes pasim vagy eselyem sincs? A masik kerdesem fiuk az zavaro ha a lany meg nem csokolozott es azt sem tudja hogy kell? Azert mert a baratnoim kozul mar eleg sokan megtettek.

2015. okt. 18. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem,dehogyis:) egxik sem

Amugy szerintem a lanyok jobban eszreveszik a borhibakat

A fiukat tuti nem zavarja nyugi:)

2015. okt. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amugy nekem is az kicsit es nekem elmult a kecsketej szappantol,nem draga szerintem megeri kiprobalni:) alapozni szoktad magad? Amugy ha leszarod es onbizalommal veszed tuninasul meg is latszik es mast dem fog zavarni
2015. okt. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mitesszert kb csak te veszed észre, a fiúkat nem érdeklik a bőrhibáid. 14 évesen meg az a fura ha valaki már csókolózott... gyerekek vagytok még.
2015. okt. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ani199 válasza:
52%

14 évesen még fiatal vagy egy érett kapcsolathoz. Ne valami helyes pasira várj hanem arra aki viszont szeret és akit te is tudsz szeretni. És az eljöhet 17 vagy akár 30 éves korodban is ha eljön az ideje. Ami meg a külsőt illeti: Mindenkinek más a szép és a vonzó. Légy ápolt és igényes de ne stresszeld magad azon hogy mi nem jo rajtad mert ezt a férfiak bizony megérzik

.

2015. nov. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!