Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi hajfesték kell a hajamhoz?

Mennyi hajfesték kell a hajamhoz?

Figyelt kérdés

Azt szeretnèm megtudni hogy az ilyen hosszú ès ilyen sűtű hajhoz mennyi doboz hajfestèk kell ahhoz hogy befesse az egèsz hajam?

[link]



2015. okt. 20. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen hosszú, de fele ilyen dús, arra 2 doboz 100 ml-es festéket szoktam bekeverni (KJMN). A tiédre szerintem vegyél 4-et, lehet hogy 3 is elég lesz, de jobb ha van plusz, mintha kimarad pár rész és foltos lesz az egész hajad.
2015. okt. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3 doboz elég kell, hogy legyen, sőt.

A végéből kicsit vághatnál, még mielőtt tovább törik. Csak pár centit. :)

2015. okt. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Hát megleptetek nem tűnik fel nekem hogy ilyen hosszú a hajam amíg nem szembesültem vele hogy ilyen 3-4doboz festèk kell a hajamra.Egy fèl èvvel ezelőtt volt vefestve ès konkrètan kèt doboz elèg volt sőt..mèg maradt is ki.De koszonom a segítsèget legalább nem kell hogy rohangáljak boltba festèkèrt :D Ès utolsó igen megvan toredezve a vège ès lesz is vágatva belöle de most lakhely váltás miatt nem volt sok mindenre időm ès most kezdem össze szedni magam hogy kozmetikus,mükörmös,a hajam rendbe tètele.
2015. okt. 21. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!