Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok ajánlani zsíros hajra...

Tudtok ajánlani zsíros hajra sampont ami nektek is bevált? Esetleg valami trükköt amivel eltolhatom a hajmosás idejét?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,tudom hogy hormonok meg minden de akkor is hétfőn reggel megmosom és estére már undorító zsíros. Nektek van olyan praktikát,samponotok ami bevált?

2015. okt. 21. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Zsírosodhat a haj attól is ha szilikonos termékeket használsz rá vagy egészségtelen, zsíros kajákat eszel. Szóval ezeket kerüld.
2015. okt. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez durva... Nekem 4 napig is bírta, viszont próbálhattam bármit, nem változott. Aztán idősebb lettem s most már hetente is elég megmosni. Manapság még annál is zsírosabban eszem, mint rég (70-80% zsír a kalóriát tekintve :D), de nem tűnt fel, hogy bármit is számítana ez...

Bocs, hogy nem tudtam segíteni :(

2015. okt. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kösd össze, csak másnaponta mosd és ha nagyon nem bírod, használj szárazsampont.
2015. okt. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha összekötöm akkor rosszabb a helyzet...
2015. okt. 22. 20:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen sampont használsz? A legalapabb sampon jó lenne (pl. DM-es), normál hajra való és balzsamot csak a hajvégekre tegyél. Egy deci vízben oldd fel a sampont, mindig hígítva használd. Teljesen szárítsd meg a fejbőrnél, én a hajvégeket nem szoktam. Gondolom vékony szálú hajad van, sokat jelent, ha kefével beszárítod és nem lapul vagy reggel hajvasalóval megemeled a töveket. Azért két napot ki kellene bírnia a hajadnak.
2015. okt. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Schauma gyümölcsös-vitaminos samponját próbáld ki, narancssárga flakonos. Nekem ez volt az egyetlen, ami bevált. Sajnos már évek óta nem lehet kapni szinte sehol, a körúton találtam nemrég egyetlen egy üzletet, ahol még fellelhető, gyorsan vettem is 3 flakonnal :P
2015. okt. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!