Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Keratinos samponokról vélemény...

Keratinos samponokról vélemény? Melyek a legjobbak?

Figyelt kérdés

Eléggé gyenge szálú a hajam, és arra lennék kíváncsi, valaki használ(t)-e keratinos sampont, ha igen milyet és mennyire vált be?

Vagy van esetleg olyan házilag elkészíthető hajpakolás, ami erősítene a hajam szerkezetén?

Előre is köszönöm! :)



2015. okt. 22. 18:25
 1/4 anonim válasza:
Nekem is elég vékony szálú a hajam. Több sampont is kipróbáltam már, s leginkább a Syoss volume lift vált be :)
2015. okt. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
húúú dejóó :) és mennyi ideig használtad mire változást értél el vele?
2015. okt. 23. 15:21
 3/4 anonim válasza:
Fhuu, erre nem tudok pontos választ adni, mert már nagon rég óta használom :/ De ha jól emlékszem, azonnali hatás volt. Nekem eredetileg nagyon le van lapulva a hajam, ha nem használok semmi chemikáliát. Ezért is szoktam fejjel lefele hajat szárítani és hajlakkot fújni rá rogton utána, így is dúsabbnak látszik a hajam :)
2015. okt. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ééértem :) nagyon szépen köszönöm!
2015. nov. 1. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!