Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell az argánolajat...

Hogy kell az argánolajat használni?

Figyelt kérdés

Eddig még nem használtam, de fodrászom tanácsára elkezdeném. Viszont nem tudom hogyan kell használni. Neten egyik helye azt olvastam, hogy mosás előtt kell vizes hajon kell 2-3 órát hagyni zuhanysapi alatt, máshol csak azt, hogy simán kenjük rá mosás előtt 20-30 perccel. Most akkor hogy kell?


Ui.: Nem akarom félteni a hajam a táplálástól. :)



2015. okt. 25. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Használhatod, ahogyan csak szeretnéd. Én a zuhanysapis megoldást ajánlom egyébként, mivel elviekben hő hatására jobban dolgozik. Szerintem 1-2 órát bőven elég rajta hagyni a hajon, mivel utána már csak nehezebb lesz kimosni, de nem fog jobban hatni. 20-30 perc talán kevés, de ha sietsz és nincs időd, az sem egy tragédia, úgy is táplálni fog, illetve jót fog tenni. Én száraz hajra szoktam. Mosás után is használhatod, a még nedves hajra (csak ne sokat), valamint szárítás után is bedörzsölhetsz egy keveset a hajvégekbe, ha gondolod. Remélem segítettem! :)
2015. okt. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz szépen. :)
2015. okt. 27. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!