Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok olyan arckrémet ajánlan...

Tudtok olyan arckrémet ajánlani amiben nincs alkohol és olaj?

Figyelt kérdés
Erősen zsíros a bőröm és kipróbáltam egy Artistry bőrszépítő arctejet, ami tökéletes volt, csak sajnos 10.000 ft. Az összetevői közt nem volt sem olaj sem alkohol, ezért próbálok ilyen arckrémet találni.
2015. okt. 26. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, figyi, így kapásból gőzöm sincs, mi van egy átlag arckrémben. A helyedben bemennék egy drogériába, és végigböngészném őket.
2015. okt. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És akkor miért nem azt veszed meg?10ezer?És?Egyszer kell megvenni.Hidd el,hogy az ősszeset ahhoz fogod hasonlítani.Én egy alapozóval jártam így,12 ezer volt,tökéletes.Drágálltam,és kerestem alternatívákat.Kb.6 darab 2-3-4 ezrest vettem apránként,tehát többet költöttem,mintha egyszer megvettem volna azt.Persze azóta meg is vettem.
2015. okt. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk az is igaz. Az a baj, hogy hiába találsz egy krémet, amiben nincs alkohol és olaj, semmi garancia nincs rá, hogy az is jó lesz, mert nem ugyanaz van benne, mint az Artistry-ben. Csak ugyanaz NINCS benne. Szóval lehet, hogy inkább fel kéne írnod annak a hatóanyagait, és aszerint keresni, persze még akkor is buktató lehet a koncentráció, tisztaság stb.
2015. okt. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!