Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinus olajtol tenyleg...

Eniko1015 kérdése:

A ricinus olajtol tenyleg noni fog a hajam?

Figyelt kérdés

En festem a hajamat nagyon vilagos szokere lassan egy eve es nem napi szinten de ki is szoktam vasalni.

Nagyon el van torve es nem is suru.

Igaz ez,hogy honapok alatt 5-10centit is nohet?



2015. nov. 1. 16:37
 1/5 anonim válasza:

Tenyleg segiti a hajnovekedest. Nekem volt hogy egy honap alatt (4-5het) 2centit is nott.

En mindig megmelegitem mielott hasznalom,kifesulom a hajam,kozepen szetvalasztom es elkezdem a mutato- es kozepsoujjbegyemmel felvinni a fejboromre es a hajtovemre. Belemasszirozom. Folpackkal korbetekerem a fejem,messzirol ramelegitek,es korbetekerem egy torulkozovel is. Minimum 4orat hagyd rajta,vagy ha van nem hasznalatos sapkad akkor aludj abban. Lehetoleg tegyel torulkozot a parnadra mert lehet "lealszod" a fejedrol a turbant:)

Kicsit nehez kimosni,de megeri a macera😃

2015. nov. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, ez tényleg igaz. Mikor használtam a ricinust, 3 hónap alatt 7,5 cm-t nőtt a hajam. Én is alig akartam elhinni, annyira örültem :) emellett fényesebb és egészségesebb is lett a hajam :)
2015. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Agyonszőkített és vasalt haj sose fog megnőni, mert letörik a sok károsítás miatt. Ezen a ricinus nem fog semmit javítani. Hagyd abba a vasalást elsősorban, argán olajjal hozd helyre a hajad. Ha még mindig törik akkor a szőkítést is ideje abbahagyni. Ezután már meg tud nőni a hajad, nem kell hozzá semmilyen csodaszer. A ricinus is csak puhítja a hajat, a növekedéshez semmi köze nincs. Az a genetikán múlik.
2015. nov. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, ez emberfüggő. Valakinek csak puhítja, valakinek növeszti, de olyanról is hallottam már, akinek hullott tőle a haja :S
2015. nov. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A hajnak nem tesz jót, ha különböző olajokat kennek rá. A hajhagymáknak lélegezniük kell folyamatosan és egy olajat a hajmosással sem tudsz 100%-osan kimosni a fejbőrödről. Lehet, hogy éppen nő tőle és fényesebb, de hosszútávon sokkal többet árt, mint használ.

Én azt osztom, hogy mint mindennek a testünkön és testünkben megvan a maga ritmusa és ezt nem kell befolyásolnunk, mert azzal nem mindig segítünk magunkon. Egyszer meglesz a böjtje annak, ha beleavatkozunk a megszokott ritmusba!

Inkább várj és vigyázz a hajadra, egyél egészséges táplálékot, sok vitamint és közvetett módon befolyásold a hajad növekedését!

2015. nov. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!