Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jobb oldalt elől mindig...

Jobb oldalt elől mindig rövidebbre vágja, most mit csináljak vele? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]

Szemmel látható, hogy a bal oldalt bőven hosszabb, mint a jobb oldalt elől. Én pont a jobb oldalra szoktam fésülni, de így nem tudom, mert sehogy nem áll meg amiért a bal oldalt hosszabb.. Nem akarok ennyi miatt fodrászhoz menni, levágnám magamnak inkább kb egyszentűre, csak félek elrontom. Így van már amúgy hónapok óta, mert nyár óta növesztem és elől sosem nyírattam belőle. Merjek belőle nyírni kicsit a bal oldalt?

Itt bevizeztem és fésültem, hogy normálisan látszódjon a különbség.


2015. nov. 7. 19:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyírj, ahogy szeretnéd, csak mindig kicsiket vágj egyszerre, nehogy túlmenj a célon. És az ollót függőlegesen tartva vágd a hajad kicsi tincsenként. Esetleg keress youtube hajvágós videót. Egyszerűbb ha látod.
2015. nov. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!