Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan fessem le a lenott...

Hogyan fessem le a lenott hajam otthon?

Figyelt kérdés
Szoke hajam van es leszeretnem festeni a tetejen a lenovest mert eleg szembetuno. Hogyan kezdjek hozza ha nem akarom h a tetejet nagyon leszivja hanem az a szep szoke legyen ? 9 szazalekos oxival es keves szokitoporral el lehet ezt erni ? :) es mennyi ideig hadjam rajta ? :)

2015. nov. 7. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen színű a lenövés és milyen szőke pontosan a célod. Szőkítőpor 9-es oxival nekem totál platinaszőkét csinált a középbarna hajamból. És az csak a leszívatás, azután még festeni is kell. Ha nem sötétbarna a hajad akkor elég világos szőke festék (hamvas, ha nem aranyszőke a cél) 9-es oxival. Addig kell rajta hagyni amíg a leírásban van írva. Általában 30-45 perc. De úgyis látod majd ha már jó.
2015. nov. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

valóban nem artott volna leírni milyen színű a hajad eredetileg, és pontosan milyenre festened.

szerintem 6os oxi is bőven elég. a fejbőrnel a ho miatt baromi gyorsan le fogja szívni. kb mire felvinned a tovere teljesen, addigra az eleje már fehér lenne. otthon laikusnak ritkán sikerül. én fodraszra biznam

egyébként amikor én szőke voltam, kb 4-5 havonta szivattam le magamnak, amugy mindig ramentem a fodraszkellekes cuccal. nekem befogta. de ez fugg az eredeti hajszintol is

2015. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szőkítővel akkor kell előszőkíteni, ha sötét a hajad. Utána természetesen kell rá a színező is! A 9%-os oxi a porral túl erős amúgy.
2015. nov. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!