Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyre rövidebb lesz a hajam?

Egyre rövidebb lesz a hajam?

Figyelt kérdés

Láttam magamról egy éves képeket és sokkal hosszabb volt a hajam, vagy 5-1o centivel. Azóta inkább nőnie kellett volna de helyette rövidebb.

Pedig nem vágattam belőle, csupán a töredezett hajszálakat vágtam vissza kb 2x, ahogy korában is tettem.


Annyi, hogy 1 éve festettem omrét a hajamba, azóta nem nyúltam hozzá.

A festéstől történhetett ez, vagy mitől?

Mit tudok tenni, hogy nőljön ahelyett, hogy rövidebb lenne?



2015. nov. 16. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Egyértelmű hogy letörik, főleg hogyha ombre miatt szőkítve van a vége, nem is csoda. Na meg ha magadnak vágod, de nem megfelelően akkor attól még rosszabb is lehet, mivel egy rossz olló tönkreteszi a hajszálak végét.

Menj el normális hajvágásra, szabadulj meg az ombre résztől. Aztán majd nőni fog rendesen.

2015. nov. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Sajnos nem tudom levágtani az egész szőkített részt, mert akkor csak épphogy tarkóig érne a hajam. Viszont természetesen nagyon hullámos-göndör, így ha olyan rövid lenne hajvasalás nélkül nem tudnék emberi frizurát készíteni magamnak, azzal pedig ismét csak tönkretenném.

2015. nov. 16. 16:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem le kellene vágatnod,különben még rövidebbre fog töredezni és nagyon csúnya lesz,jobb ha fodrász levágja és utána kezdődhet a hajnövesztés egészségesen:)Jobb egy igényes rövid frizura,mint egy igénytelen hosszú.Az átmeneti időszakhoz amíg növeszted,találsz praktikákat a neten hogyan hord a frizurád.Remélem segítettem:)
2015. nov. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!