Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire kell kiszőkítenem a...

Mennyire kell kiszőkítenem a hajam, hogy szép szürke/ ezüst lehessen?

Figyelt kérdés

Szóval sötét barna hajam van alapból, a vége sötét szőke, ugyanis ilyen ombre szerűség volt, de ezt szívatás nélkül értem el, sima szőke hajfestékekkel.

Szürke/ ezüst hajat szeretnék, ha már eleve sötét szőke a hajam, elég ha befestem mondjuk egy platinum szőke hajfestékkel, és úgy kenem rá ez eleve szürke színű festéket, anélkül hogy szőkítőport használnék? Esetleg hanvasító sampont használjak? Esetleg tudtok valami nagyon jó festéket, amitől nem lesz túl sárgás, és szépen kiszőkíti, akkor írjátok meg pls :D

Ilyen hajat szeretnék: [link]



2015. nov. 20. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
A képen lévő hajhoz teljesen fehérre kell szőkíteni először. Én a Kin blonde intelligens szőkítőt ajánlom meg Wella színezőt utána, de ezt jobb fodrászra bízni ha nem értesz hozzá. Ha leég a hajad azt már semmi nem hozza helyre.
2015. nov. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Festékkel nem eleg?
2015. nov. 20. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a festék is elég, de akkor legalább háromszor kell befestened egymás után, hogy elérd a kívánt eredményt.

Úgy látom, hogy a képen látható nőnek is sötétbarna az eredeti hajszine.

2015. nov. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát úgy gondoltam, hogy veszek Loreal platinum hajfestéket, az hátha befogja az eleve sötét szőke hajamat, aztán pedig befestem a Berinával ami eleve ilyen világos szürke, hát meglátjuk milesz :D
2015. nov. 21. 21:05
 5/5 anonim ***** válasza:
A festett hajon nem világosít egy festék sem.
2015. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!