Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha túl gyorsan nő...

Mit tegyek ha túl gyorsan nő a hajam?

Figyelt kérdés
Október elején lett levágva 25 centi. Nagyon jó volt, imádtam, most viszont megnéztem a hajvágás előtti osztályképet, és azt vettem észre hogy a fele kb már visszanőtt, meg éreztem is hogy nőtt. Ez mennyire normális? Azért vágattam le, mert rövidet akartam, magamnak nem tudom visszavágni, viszont nem szeretnék minden második hóbapban fodrászhoz menni.

2015. nov. 21. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Alig két hónap alatt 20 centit nőtt a hajad? :-O

Ugye nem baj, ha nem sajnállak! :)

Muszáj leszel fodrászhoz menni, más megoldás erre sajnos nincs.

2015. nov. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
* 10 centit na... Elírtam...
2015. nov. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Örülj neki hogy gyorsan nő a hajad
2015. nov. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Cseréljünk:D
2015. nov. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is jobban szeretném ha ilyen gyorsan nőne :3 nekem egy éve nő és még csa vállig sem ér.. és nagyon irigyelek ezért minden lányt akinek hosszú vagy gyorsan nő.
2015. nov. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
magadnak is tudod vágni, ha nincs formára vágva most. kell hozzá egy jó olló (fodrász leginkább). kb ennyi. én 2 hajgumi segítségével jelölöm ki a vagando részt (van rá YouTubeon rengeteg videó). így ingyen vágom a hajam, és egyenes is lesz. próbáld ki. amúgy egyrészről jó dolog, ha gyorsan nő, de ha mondjuk fested a hajad akkor elég bosszantó (nekem 2 hét után mar csúnya lenovesem van)
2015. nov. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindenki mondja, hogy milyen jó, meg ne sajnálkozzak, de nagyon nem szeretem. Amíg hosszabb volt nem is tűnt fel, pedig akkor is gyorsan nőtt, és sokáig volt hosszú. Untam már nagyon, semmit nem tudtam csinálni vele, mindig össze volt kötve, így levágattam, és az első hetekben imádtam, de megint kezd idegesítően hosszú lenni.

Ez a baj, hogy fazonra van vágva, és ez most tetszik is így, szóval így akarnám hagyni. A festés meg a másik, ilyen 'peacock' hair az álmom (csak melírban) viszont bele sem merek gondolni milyen csúnya lenövésem lenne.

2015. nov. 21. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!