Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti melyikre szoktatok...

Lányok, ti melyikre szoktatok voksolni?

Figyelt kérdés
Azokra a férfiakra, akiknek borostásabb az arcuk, vagy a rendesen borotvált arcú pasikra?
2015. nov. 22. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
mindkettő tetszik, de ez attól is függ, hogy az illetőnek jól áll-e. a borotváltat annyival jobban szeretem, mert nem irritálja a szakálla a bőrömet.
2015. nov. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Imádom a borostát, de a sima arc sem kizáró ok :D
2015. nov. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindkettő jöhet! Vannak, akiknek a borosta áll jobban, és vannak, akiknek fura a borosta/szakáll. De ha jól áll az illetőnek, egyértelműen borosta, akkor is, ha kicsit szúr. Ha a sima, 1-3 napos borosta nem áll jól vkinek, akkor érdemes lehet fazonírozással próbálkozni, hátha úgy jobb, de ha nem, hát kit érdekel, le kell szedni a francba, és kész, jó az csupaszon is :)

Tehát röviden nálam is a borostáé az elsőbbség, de a csupaszság sem kizáróok. Ez annak függvénye, hogy áll az illetőnek. Ha mindkettő jól áll, javaslom 2/3 1/3 arányban megosztani, tehát legtöbbször meghagyni, mert az férfias, de a változatosság kedvéért néha lecsupaszítani :)

2015. nov. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a borostát... szúr o.o
2015. nov. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Borosta. Én valahogy utálom, ha egy férfi arca sima.
2015. nov. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!