Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim borotválás? Hogyan...

Intim borotválás? Hogyan kell? F-L

Figyelt kérdés

16éves fiú vagyok, van egy 17éves lány barátom. Egyikünk se tudja hogy kezdjen neki... Mivel kell ott lent borotválni? Ne írja senki hogy borotvával, mert a fallra mászok xd

Elektromossal szokás amivel a hajat is, vagy simával, mint a szakállat? Elképzelésünk sincs xd

Mivel kell elötte lekenni a szőrt? És hogy??? ><

Köszönöm a válaszokat ^^



2015. nov. 24. 22:54
1 2
 1/14 anonim válasza:
24%

Fürdés kozbe elég a tusfurdo ha borotvalaod

De ha mar hosszu elotte vágd le hajnyiroval es utanna johet a borotva

Ha kerdesed van meg irj nyugottanmegprobalaok segiteni 20f

2015. nov. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
mindkettővel lehet. szerintem a hölgy inkább gyantáztasson. én eldobható borotvával kezdtem az elején, aztán rájöttem hogy simább lesz tőle, de túl sok idő. azóta elektromossal csinálom, ami gyorsabb, viszont sokszor lehorzsolom vele a bőrt, és nem is vág olyan egyenletesen. 20/f
2015. nov. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szóval, levágom rövidebbre, tusfürdő rá, és apu szakáll borotvája is megteszi igaz? :# simán viszi ugye?
2015. nov. 24. 23:02
 4/14 anonim válasza:
37%
Igen!
2015. nov. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
37%
Jah és utánna vagy parfümö vagy arc szeszt tegyél rá mert akkor nem pattog ki (a parfüm jobb)
2015. nov. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Ne legyél már akkora surmó, hogy azzal borotválod a pöc$ödet, amivel utána apád az arcát :D

Vegyél egy csomag eldobható borotvát, azt' jónapot.

2015. nov. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mert nem teszed rogton apad szajaba a pompolod?
2015. nov. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Youtube sok videó bemutatja.
2015. nov. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne használd más borotváját vagy szakállvágóját, szerezz be egyet magadnak, úgyis kelleni fog :)

Ahogy én szőrtelenítek (23L) Annyit elmondok, hogy nagyon érzékeny a bőröm, azért mindent fertőtlenítek előtte. Majd egy meleg fürdő után, hogy fellazuljanak a szőrszálak, fogok egy dörzsis szivacsot és kicsit leradírozom vele a bőrömet. Olajat is kenhetsz magadra, mert attól még puhábbak lesznek a szőrszálak + a borotva is könnyebben fog siklani. Vegyél jó minőségű borotvahabot és borotvát, mert csak azzal lesz szép az eredmény. Azt mondják, hogy szőrnövekedéssel megegyezően kell vágni, de akkor nem lesz olyan sima az ember bőre, ezért én azt szoktam, hogy először végig megyek úgy, aztán növekedéssel ellentétesen és akkor szép simi lesz. Utána fertőtlenítsd le a bőröd és ha pl este csinálod akkor éjszakára ne vegyél fel szoros alsót, mert az irritálni fogja a bőröd.

2015. nov. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én már megcsináltam :3 Természetesen nem azt használtam amit apa szokott hanem amit már nem használ, mert vett újat :3 Végül is fürdés után, samponnal kentem le a szőrt és aztán kezdtem borotválni, de nem jött le mindenhol teljesen... + a herémnél, féltem hogy megvágom magam, így azt kihagytam >< De ahol vágtam ott szép sima lett, majd lekentem tonikkal... de pár óra alatt borostás lett :O az normális? És valóban iritál ha hozzáér valami a borostához ><

A lány még nem borotválta meg, ma este szeretné, már mondtam neki amit írtatok ^^ De azt mondta ő se biztos hogy mindenhol megtudja... én még nem láttam őt, nem tudom milyen, de akkor nem lesz baja ha a hüvelyt megvágja vagy valami?...

Köszönöm a válaszokat :3

2015. nov. 26. 13:04
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!