Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek kipróbáljam? ( a...

Szerintetek kipróbáljam? ( a többi lent )

Figyelt kérdés
Kb. fél éve elkezdett töredezni a hajam, és akármit eddig használtam rá nem segített! Tegnap az interneten rátaláltam a Joico hajtermékekre és állítólag újáépíti az egész hajat! Azt írták hogy, látványosan javúl a haj tőle. Puha, fényes és töredezett mentes lesz, ha jól tudom Hódi Pamela is ezeket a termékeket használja és neki valóban gyönyörű, egészséges haja van! De viszont nem valami olcsó! Egy 300ml sampon és balzsam 8000ft! Szerintetek próbáljam ki? Ti már használtatok\használtok Joico termékeket? Nektek bevált?
2015. nov. 28. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy egy sampon újraépíti a hajat :)

Szerintem nézz utána fórumokon, nézz értékeléseket, youtube-on reviewt.

2015. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ahol lehet rendelni nem írtak véleményeket :( a youtuben azért még megnézem :) Köszönöm a válszt!:)
2015. nov. 28. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!