Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Ki használta már a...

Segítség! Ki használta már a Berina hajfestéket?

Figyelt kérdés
Rendeltem ebay-ről berina a21 szürke hajfestéket, ahogy láttam pár videós használja, és reménykedtem, hogy hátha nekem is ilyen szép színű lesz a hajam, viszont most láttam egy videót ahol egy lánynak teljesen leégette a haját, és senkinek nem ajánlják.. szóval nem igazán merem befesteni, nagyon hosszú hajam és nagyon félek, hogy leég vagy kihullik vagy ilyesmi. Aki használta már nyugtasson meg kérlek.

#eBay #hajfesték #szürke #berina hajfesték
2015. dec. 2. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Leégni akkor fog a hajad ha valami sz*r van a tubusban, nem hajfesték, vagy túl erős oxit használsz hozzá (a 9% ami hozzá van az erős lesz ha már szőkített hajad van, simán leéghet tőle). Mert ugye az oxi erősségét a hajszínedhez kell választani. Miért nem normális fodrászkellékes hajfestéket veszel inkább? Szürke mindegyikből van.
2015. dec. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát most platina hajam van.. és a simán csak a krémet kenem fel szőkítő nélkül? De egyébként ahogy láttam mindenki erősen kiszőkíti előtte a haját, és hát emiatt én is.
2015. dec. 2. 00:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz hozzá jobb fodrászhoz menni. A hajfesték nem működik oxi nélkül. Gyenge oxit vegyél hozzá ha használni akarod a festéket.
2015. dec. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt Berinám. piros.Semmi bajom nem volt
2018. márc. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!