Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Üdv! Miért ítélik el annyian...

Üdv! Miért ítélik el annyian a hosszú hajú férfiakat? ,

Figyelt kérdés
Ugyan is nem tudom mi baja az embereknek azzal ha valaki kicsit is meri vállalni önmagát pl teszem azt hogyha neki tetszik a hosszú haj és növeszt akkor már nem is egy olyan ember van aki elítéli mert hogy hogy néz ki? Szerintem nincs azzal semmi baj ha valaki nem követi a divatot mint például a mai divatot hanem igen is ami neki tetszik azt viseli , ti hogy gondoljátok? Válaszotokat előre is köszönöm!

2015. dec. 2. 23:40
 1/4 anonim válasza:
0%

Üdv..ez olyan bélàsan hangzik..

Ne aggodj jol àll..

Bàr azt mondjàk hosszu haj rövid ész.. ja nem te okos vagy ..a nagy orru is tégla?

2015. dec. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem pl. kifejezetten tetszik a fiúkon a hosszú haj. A szép, szabályos arcú fiúkon különösen vonzó, nekem sokkal jobban tetszik mint a rövid.
2015. dec. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog,hogy a nőnek legyen hosszú haja,mert sok férfi szerint röviddel nem nőies,és a nők szerint is egy férfinek ne legyen hosszú haja mert annál még a kopasz fej is vonzóbb.(ha már tipusokban gondolkodunk ja és ez az általános vélemény nem az enyém)Egyébkén sztereotipizálva van a hosszú hajú férfi mert sokaknak a szakadt rockerek jutnak eszükbe meg olyanokat pátosítanak hozzá mint pl.az ápolatlanság.Ha feltételezzük hogy az embereknek van kellő önkritikája,tudja mi áll jól neki akkor igen, az a helyes ha nem a divatot követi hanem ami jó neki és ha ez nincs is így(nem áll jól valakinek egy haj)azt meg tolerálni kell mert senkinek semmi köze nincs hozzá különben is az csak egy magánvélemény.
2015. dec. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam olyannal, aki elítéli a hosszú hajú férfiakat. Szerencse. Mert akkor az már nem lenne az élők sorában...imádom a hosszú hajat!
2015. dec. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!