Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festetlen sötétbarna hajat (...

Festetlen sötétbarna hajat ( + nagyon sok benne a vörös pigment) ki lehet világosítani 1-2, max 3 árnyalattal világosabb barnára, bolti dobozos hajfestékkel?

Figyelt kérdés

Azt olvastam több helyen, hogy a festék nem világosít. (Leszivatás nélkül.) De a festékes doboz hátulján van fotó, hogy sötétből világosabbat csinál. Ennek mennyire lehet hinni? (Gondolom, fodrászkellékesnél profibb cuccok vannak, de most a mezei dobozos érdekelne.)


A másik pedig, hogy ha hamvas árnyalatú a festék, akkor az ki tudja ütni az eredeti vörös pigmenteket? És ha natúrt teszek rá? (Azt tudom, hogy arany árnyalat az nem jó rá, ha nem akarok vöröset.)



2015. dec. 8. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Kipróbáltam több féle festéket. Volt, amelyik egy óra után sem csinált semmit (Vastag szálú hajam van). Másik verzió: rézvörös. Nem csinál szőkét. Le kell szívatni 12%os oxival, én is csak így lehettem szőke és nem is elsőre.

2015. dec. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

+ ha világosabbat akarsz és nem szőkét, akkor is áll amit írtam.

A hamvas nagyon jó. Ami nem hamvas, annak rezes árnyalata lesz.

2015. dec. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1-2 árnylatot a legtöbb hajon képes világosítani a festék.
2015. dec. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1-2 árnyalatot világosít, azért lesz utána rézvörös hajad mert a barna pigmentek távoznak először és marad a vörös.

A hamvas árnyalat csak sárgulás ellen jó, vörös pigmenteket le kell szívatni előtte.

Ha világosbarnát akarsz akkor egy jó fodrászhoz menj.

2015. dec. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!