Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 16 eves vagyok, es karikasak...

16 eves vagyok, es karikasak a szemeim! Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
2015. dec. 11. 13:19
 1/8 anonim válasza:
Nekem is már 16 évesen karikák voltak a szemem alatt. Mindenképpen fontos a napi 8 vagy több órás alvás, de szerintem nem csak ez okozza a karikákat, mivel nyáron is, amikor nyugodtan aludhattam, nem stresszeltem, megjelentek a drágák. Nekem a legnagyobb segítséget az éjszakai krémek teszik, lefekvés előtt rakj egy kis krémet a szemed alá! Illetve nagyon fontos, hogy igyál sok vizet!
2015. dec. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Halványítani lehet pihenéssel (a túl sok alvás ugyanúgy erősíti a karikákat, mint a kialvatlanság!), vitaminokkal, sok folyadékkal, különböző ápolókrémekkel, de valójában akinek rendszeresen karikás a szeme ilyen idős korban is, az inkább hajlam és soha nem fog elmúlni. Az egyetlen tuti módszer az alapozó.
2015. dec. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szedj vitaminokat, aludj és igyál sokat!
2015. dec. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Aludhatsz ellene, ahelyett, hogy bulizni járnál, hogy a sárga földig leidd magad, mert te olyan "rohadtul nagy" vagy már.

Javíts ki, ha nem így van.


Előre bocsánatot kérek, ha tévedtem, de mivel a mai 16 évesek kb. háromnegyede ilyen, 75%, hogy betalál.

2015. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább, minthogy négyszögesek legyenek!
2015. dec. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 sadykowich válasza:
aludj, igyál, aludj, igyál, ...
2015. dec. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsokat! Es annyit szeretnek mondani, hogy , igen egy honapban egyszer talan elmegyek egy buliba, de ebben mi a rossz? Miert ne szorokozhatnak ? A szorakozas szo alatt nem azt ertem ,hogy a sargafoldig leiszom magam es hulyesegeket csinalok, hanem a szimpla baratok+jo zene kombinaciot valasztanam, es csak unnepekkor szoktam egy pohar pezsgot inni ;) Nem minden 16 eves lany egyforma ! Nem kell elitelni a masikat anelkul, hogy tudnal a masikrol barmit is!
2015. dec. 13. 16:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondtam, én, hogy mindenki olyan? :D Nem. Ezt írtam:


"Előre bocsánatot kérek, ha tévedtem, de mivel a mai 16 évesek kb. háromnegyede ilyen, 75%, hogy betalál."


És mondtam én, hogy te biztos olyan vagy? Nem. Sőt, előre bocsánatot kértem, ha tévedek.

Szóval az elítélés vádjával sem lehet megdobni...

2015. dec. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!