Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire használ a Priorin...

Mennyire használ a Priorin hajhullás elleni tabi?

Figyelt kérdés
kint vettem Németországban de érdekelne használta -e valaki már közületek, és milyen eredménnyel,az ára nem volt semmi bár ez tudom nem számit
2008. szept. 15. 13:01
 1/1 anonim válasza:

Nekem nagyon bejött a Priorin. Terhesség után maroknyi haj maradt a kezemben minden fésülködés után, a hajmosásról nem is beszélve. Az egész lakás a hajammal volt tele, borzalmas volt a látvány, arról nem is beszélve, hogy már-már attól féltem, hogy nem marad hajam. :-S


Reggel 2, este 1 tablettával kezdtem, 3 hét után már csak kettőt szedtem reggel, az esti elmaradt. 2 hónap után pedig már reggelente is csak egyet vettem be, mert a hajhullásom megállt. Most jól elvagyok a hajammal, bár újrakezdtem a kúrát, mivel az elsőt nem fejeztem be rendesen.


Szóval én csak ajánlani tudom, bár azt látom, hogy a kérdésed már jópár hónapja keletkezett. Örülnék, ha beszámolnál az eredményről Te is!

2008. dec. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!