Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aszkorbinsavat összekeverek...

Aszkorbinsavat összekeverek samponnal meg balzsammal, mégis furán hat. Mit csinálok rosszul? Többi lent.18/L

Figyelt kérdés
Olvastam több helyen is, h milyen szépen leviszi a festéket. Én már kb ötödjére használom, mégis furán viszi le a festéket. 2Éve festem a hajam. Eredeti hajszínem sötétszőke, de befestettem többször is sötétbarnára, és minél többször festettem, annál sötétebb volt, mígnem fekete lettem. Nos, a lenövésem kb 1cm, aztán 3cm vörös haj, majd sötétbarna. Így koptatta ki. Lesz ez szebb is? Vagy mit csináljak másképp?
2015. dec. 27. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jól működik. Hagyd ki a balzsamot, és használj korpásodás elleni sampont. Így kicsit hatékonyabb. Meddig hagyod rajta?
2015. dec. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1-2óra hosszát. Akkor most lépcsőzetesen vörösödni fog a hajam? már 3 féle színű a hajam. :(
2015. dec. 27. 19:37
 3/9 A kérdező kommentje:
a második mondat kérdés volt
2015. dec. 27. 19:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Kevésbé ártana és hatásosabb lenne ha egyszerűen csak vennél egy jófajta hajradírt. Ha a barna kopik, igen akkor vöröses lesz a haj, a vörösséget az aszkorbinsav sem szedi ki.
2015. dec. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Inkább szánd rá a pénzt és menj el fodrászhoz, festesd az eredeti színére kb. Semmivel sem árt többet a hajadnak, mint ha te otthon órákon át savban pácolod. Igen, ilyen ronda foltos eredményt tud adni sajnos. És nem igazán lesz jobb, csak a hajad állapotán ronthatsz, szép egyenletes sose lesz ebből. Szerintem nem éri meg szenvedni vele, túl sokat nem is spórolsz vele.

Vagy ha otthon barkácsolsz, akkor tényleg vegyél hajradírt és kész. Attól, hogy valamit otthon kutyulsz össze, még nem lesz ártalmatlan.

2015. dec. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hol lehet venni hajradírt? Egy kis városban lakok, ahol csak dm van :/
2015. dec. 28. 08:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Dm ben. B4 colour. 5500 Ft. Ennyiért már fodrászhoz is mehetsz főleg hogy 2 alkalom is kellhet az már 2 doboz plusz hosszú hajra van hogy nem elég 1 doboz.
2016. jan. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Voltam fodrásznál, és azt mondta, hogy vagy leszivatja, amitől vörös leszek, és járhatok hozzá havonta festeni, h eltűnjön a vörös, vagy otthon havonta festem világosabb destékkel, minta amilyen a hajam.
2016. jan. 24. 16:48
 9/9 A kérdező kommentje:
*festékkel
2016. jan. 24. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!