Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha ilyenre festeném be a...

Ha ilyenre festeném be a hajamat mennyi idő alatt "kopna"/nőne le? (lennt)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


ilyen színű a hajam: [link] (kb.)


meg véonyszálú nem túl erős ...szóval nem tudom...tavaszkor akarnám befestettetni a hajamat...nem lenne túl jó döntés?



2016. jan. 2. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha igenyesen meg van csinalva akkor szerintem mutatos ez a haj. Viszont az,hogy vekonyszalu a hajad,nem tul jo,a szokites elegge roncsolhatja,de jo fodrasszal ez kikuszobolheto. Ha nem tetszik akkor befested az eredeti hajszinedre, lenoni soka no le szerintem,havonta no1-2 centit a haj. :)
2016. jan. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nagyon szép lenne

De csináld fodrásznál ő tuti jól csinálja majd meg neked

Attól függ mennyire egészséges a hajad minél egészségesebb ápoltabb annál könnyebben gyorsabban fog nőni

De ez a festés lehetséges h ártani fog a hajadnak mert vékony szálú hajad van :/

2016. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eléggé egészséges...ápolgatom ahogyan csak tudom...csak vékonyszálú és nem túl dús...:/
2016. jan. 2. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!