Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sos 1. ) Milyenre vágassam a...

Sos 1. ) Milyenre vágassam a hajam? 2. ) Ti milyen haápolókat használtok?

Figyelt kérdés

Derékig éro hullámos hajam volt, de nagyon töredezett. 1 hónapja levágattam kb most a lapockám aljáig ér, és nagyon szeretem. Megegyeztem a fodrásszal, hogy átgondolom milyenre vágassam legközelebb. Ezért jobban szeretnék törodni a hajammal, hogy ne töredezzen el. Szerintetek vágassak az egész hajamból 5 cmt vagy fokozatosan, de nagyon tompa v-be. Szóval hogy az eleje nem annyira rövid. Nem divatjamúlt már? Mi a véleményetek róla?

És tudnátok ajánlani valamit a hajamra, ami megakadályozza a töredezést? De ne olyat aminek csak a neve az hogy megakadályozza...

Elore köszönöm :)



2016. jan. 7. 16:23
 1/1 anonim válasza:
Szegény :c
2021. márc. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!