Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni h ne zsirosodj...

Mit lehet tenni h ne zsirosodjon olyan hamar a hajunk?

Figyelt kérdés
Pl: vasarnap hajat mosok es kedd reggel mar borzasztonsk latom/erzem

#haj #zsír #fésű #frizura #dampon #fofrász
2016. jan. 14. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Használj bio sampont, hajápolókat, élj egészségesen, étkezz egészségesen, ne károsítsd a hajad vasalással, szárítással meg hasonlók.
2016. jan. 15. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak a sampont kend a fejbőrödre, a többi hajápolót (balzsamot, pakolást) ne, azokat csak kb a füled vonalától lefelé.

Illetve száraz samponnal plusz egy további nappal ki tudod tolni a hajmosást.

Az utolsó hajmosás előtti napon pedig már hord copfban, kontyban a hajad, úgy nem látszik, hogy kicsit már zsírosabb.

2016. jan. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem az segített, amikor a nyári szünetben itthon voltam és hetente mostam a hajam. a 2. napon már szívem szerint megmostam volna, mert zsírosodott, de erős voltam és kivártam egy hetet.. idővel egyre később kezdett el zsírosodni.

de ezt lehet úgy is,hogy mondjuk most 3 naponta mosol hajat. akkor told ki 4-re. utána 1-2 hónap múlva 5-re told ki. így fokozatosan szokatod magad.

a szárazsampon sokat segíthet, ha közösségbe kell menned. de utána célszerű következő nap megmosni. batiste elég jó fajta, kb 1300 ft, sokáig is elég.

ja és használj speciálisan zsíros hajra való sampont+ tehetsz bele teafaolajat is.

és balzsamot tényleg a haj hosszára tegyél. jól mosd ki

2016. jan. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2016. jan. 16. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!