Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől hullik egyre jobban a...

Mitől hullik egyre jobban a hajam?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve elkezdtem növeszteni, mert megtetszet ez a felkötött (topknot) stílus. Nekem egészen rövid hajam volt előtte (2-3cm) ugyhogy elég sokat szenvedtem vele mire megnőtt olyan hosszúra hogy rendesen összedtudjam fogni. Kb fél éve már éjjel nappal úgy van a hajam és kb 2 hónapja elkezdett egyre jobban hullani. Most ott tartok ha megfésülöm egy marék hajam jön ki...

Mindig is problémás hajam volt, 1 nap alatt teljesen bezsírosodik ezért elkezdtem lakkozni és úgy 2-3 napig megvan. Általában ilyen időközönként mosom.

Szerintetek miért hullik?

19/f



2016. jan. 20. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet attól, hogy hosszú.


Nálam is kb. akkor ritkulhatott meg nagyon a fejtetőmön mikor hosszabb hajam volt, most pl. 9 milisre volt nyírva, tehát már évek óta rövidre van nyesve, és szerintem stagnál, vagy lassulhatott a dolog, másképpen szerintem már lenne teljesen kopasz rész. (Vagy örökölhettél hasonló "ínyencséget", tehát hajritkulást, kopaszodást.)

2016. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ismerős helyzet... nekem is meg lett növesztve ilyen fekötöttre de úgy jobban hullott. vissza lett nekem is vágva rövidre
2016. jan. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ne b*sza má meg...annyit szívtam mire ilyen hosszú lett..
2016. jan. 21. 20:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos pedig ha tartani akarod valamennyire akkor muszáj lesz rövidebbre hagyni! Ráadásul az enyém is baromira zsírosodott, zsírosodik, én most száraz sampont is használok, így valamennyivel már jobb lett.
2016. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!