Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékonyszálú, kevés hajat...

Vékonyszálú, kevés hajat tényleg nem lehet más fazonra vágatni?

Figyelt kérdés
A fodrászom mindig egyhosszra vágja a hajam, mert azt mondja kevés, és ha menetesre vágná a leghosszabb rész csak párszál lenne hátul. Tényleg nem lehet megoldani, hogy valami alakja is legyen?

2016. jan. 21. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Vékonyszálú hajat pont gyakran vágják tépett, lépcsős fazonra, mert többnek tűnik úgy. Persze csak ha megfelelően van beállítva mindig, szóval azzal foglalkozni is kell többet.
2016. jan. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem életemben kétszer lett lépcsőzetesre vágva a hajam, két külön fodrász csinálta. Mindkétszer undorító lett. Lehet, hogy keretet kölcsönöz az arcnak, de maga a frizura szerintem borzasztó. Nem áll sehogy, elöl 15 centivel rövidebb, mint hátul, de nem fokozatosan hosszabbodik, hanem vízszintes az egész. Ne akarj ilyet, nem láttam még szép tépett frizurát egyébként. Nagyon csúnya tud lenni, arról nem is beszélve, hogy ezt minden reggel be kell szárítani, hogy kinézzem valahogy. De ez az én véleményem.
2016. jan. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem értek a hajvagáshoz, de régebben olyan jó kis fazont vágott hogy nem egy hossz volt az egész és csak lógott..semmi formája nincs, ugyanis az én hajam nem egyenes hanem ilyen nagyon enyhe és nagy hullámok vannak benne, ami beszárítás nélkül is tök jól állt régebben, amikor nem egy hosszra volt vágva.
2016. jan. 21. 14:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is rettenet vékony szálú a hajam, viszont nekem nem tetszik az egyenes hosszra vágott "semmilyen" haj. Tavaly nyáron vágattam le bob szerűségre, ami úgy nézett ki, hogy elől minimálisan hosszabb volt, de egyáltalán nem lehetett látni, hogy ez bob haj akarna lenni...na akkor döntöttem el, hogy sohasem fogok egyhosszra vágott hajat készíttetni, maradok a tépettesnél. A tépett haj egyébként azért nagyon jó, mert ha jól vágják, jól be tudod tupírozni (nem boszorkányosra gondolok..) és még pár hónapja, mikor tépettesre vágattam az egyik barátom mondta, hogy ez sokkal jobban áll, mert kicsit dúsabb hatást kelt! :)

Véleményem szerint nincs rosszabb egy nagyon vékony szálú, "semmilyen" fazonú hajnál.

2016. jan. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom, de a fodrász nem.. :(

Tudsz esetleg hasonló képet linkelni mint a te hajad? Most én is ezeket a long bob frizurákat nézegettem amúgy..

2016. jan. 23. 20:26
 6/6 anonim válasza:
Nekem long bob van és imádom :) ez a haj mindenkinek jól áll
2016. jan. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!