Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van pár jó ötletetek a hajnöve...

Van pár jó ötletetek a hajnövesztéssel kapcsolatba? Mert 8-ra megakarom hosszabra növeszteni.

Figyelt kérdés

2016. jan. 21. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát reggel 8-ra aligha fog megnőni...

De egyébként szedj valami multivitamint és használj a fejbőrödre valami keringésserkentőt. Rozmaring illóolajat pl, ha bírod az illatát.

Sokaknak bevált a ricinus, kipróbálhatod azt is. Nekem mondjuk semmit nem segített, de valaki az életére is megesküdne, hogy gyorsabban nőtt miatta a haja.

2016. jan. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

DM hajkapszula. Nekem sokkal szebb lett tőle a hajam, valamint dúsabb, és rövid időn belül nagyon sokat nőtt. Ráadásul nem drága. (Ha jól emlékszem 1000 forint sincs, és 2 hónapig elég) Viszont vannak hátrányai (bár kinek mi). Én például nagyon pattanásos lettem tőle (alapból csak azokon a napokon jön ki maximum 2 pattanás az arcomon)

Szerintem egy próbát megér.

2016. jan. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kincsesne ***** válasza:

Az emberi tevékenységek között az egyik igazán nagyon kényelmes "munka" a "hajnövesztés".

Mindössze HAGYNI KELL. :-)

2016. jan. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A Bánfi hajszesz gyorsítja.
2016. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ha nem vág(at)od le, akkor biztosan hosszabb lesz 8-ra.
2016. jan. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!