Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg nagyon fáj az epilátor...

Tényleg nagyon fáj az epilátor használata?

Figyelt kérdés
Most kaptam epilátort és arra lennék kíváncsi, hogy tényleg annyira fáj első alkalommal? Még nem próbáltam és szeretném tudni valóban tartós-e a használata?
2008. szept. 17. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
sokkal tartósabb,mint a borotva vagy a szőrtelenítő krémek.és nem kell tőle félni,nem vészes.a második alkalomtól meg már alig érzed.
2008. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nem mondanám azt hogy alig érzed, hanem inkább hozzászoksz. nekem sok év után még mindig fáj :( szerintem ez egyénenként változik, hogy kinek alacsonyabb vagy magasabb a fájdalomküszöbe.

nekem a gyanta jobban bejön, mert -bár fáj az is- de nagyobb területet szed le hamar.

viszont ugyanolyan tartós kb mint a gyanta

2008. szept. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem nem, a lábam 15 perc alatt kész, elsőre se fájt
2008. szept. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen:)
2008. szept. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez egyénfüggő ,de nekem a lábamon kicsitse fáj,de azonkívül midnenhol nagyon fáj:S
2008. szept. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem először nagyon fájt, muszáj volt szüneteket tartanom..
2010. dec. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!