Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valakinek "granny hair"je?...

Van valakinek "granny hair"je? Nagyon megtetszett de nemtudom hogyan csinaljak mennyire roncsol?

Figyelt kérdés
[link]

2016. jan. 25. 21:33
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Es kinek all jol? Kepeken lattam barna es feher boru lanyokat is akiknek jol allt,de nyilvan en nem ugy nezek ki mint egy modell. Zoldes szemem van es viszonylag feher borom,most szoke vagyok (mezszoke) es nagyon rosszul all ez a sargas szin.
2016. jan. 25. 21:52
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
ez a hajszin nagyon tetszik nekem. kepeken. de sajnos eloben nem tul szep, es a hajadat sem feltetlen tudod beallitani ugy,mint a lanyoknak a kepeken altalaban.
2016. jan. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hullamos a hajam ,de az nem is lenyeg :D beleszerettem ebbe a hajszinbe de pl.itt Szegeden meg nem talaltam olyan fodraszt aki ravagta volna hogy mar csinalt ilyet es bevallalja
2016. jan. 25. 22:39
 4/13 anonim ***** válasza:

Az utcán elég sok lányon látni ilyet, a legtöbb ocsmány ronda, nem olyan mint ezen a képen. Szóval én nem ajánlom. Egy gyönyörű photoshopolt modellnek jól áll, átlagember meg igénytelennek tűnik vele vagy öregnek.

Le kell szívatni a hajad teljesen fehérig, aztán kell színezni szürkével. Elvileg bármelyik fodrász képes kell hogy legyen erre... persze a gyakorlatban meg sok nem ért a szőkítéshez sem. Nagyon roncsolja a hajat a szőkítés miatt.

2016. jan. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Beszeltem egy fodrasz csajjal es mondta hogy olyan mint a kepeken nem lesz ,talan hasonlo :D haat lehet jegelnem kell ezt a dolgot
2016. jan. 26. 08:27
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Olyan fodrászhoz ne menj aki ilyet mond. Az hasonló sem lesz, mert nem ért hozzá.
2016. jan. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Na igen, ezek a cuki instás meg tublrös csajok az életben nem így néznek ki, úgy szét vannak szerkesztve. Beállítás, retusálás, világítás, stb... És ez a hajra is igaz, élőben nem ilyen sajnos. Sok vele a macera és mivel teljesen le kell szívni a hajat, természetesen nagyon roncsolja is. Ha meg azt akarod, hogy valahogy ki is nézzen, elég gyakran mehetsz fodrászhoz, baromi sokba fog kerülni. Mondjuk nem saját tapasztalat, de barátnőm is elég hamar letett erről, okkal. :D

Egyébként Szegeden valahol a nagykörúton volt egy kreatív fodrászat régebben, nem tudom megvan-e még. Ott kérdezd meg esetleg. Vagy Pesten keress valakit. Az biztos, hogy ehhez egy mezei fodrász kevés lesz.

2016. jan. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kezdek lemondani rolla :D
2016. jan. 26. 17:42
 9/13 anonim ***** válasza:
[link] Ennek a lánynak az van, blogot is vezet, lehet írt róla.:)
2016. jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Huhh na ennek a lanynak telleg volt mar minden szinu a haja :D es mindegyik jol is all neki :D novesztem a hajam es akkor visszaterek ra mert gondolom ha leszivjak akkor vagas lesz belole ..de valamit valamiert..
2016. jan. 26. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!