Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlatok mitesszeres bőrre?

Mit ajánlatok mitesszeres bőrre?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnya miteszzeres, enyhén pattanásos bőröm van, viszont eddig még semmi sem segített, pedig már egy csomó terméket kipróbáltam( Clean And Clear, Garnier tonik, kénes, sós, illőfa olajos szappan+ bőrgyógyász által felírt krémek+ arcradirok). Ismertek esetleg vmi csodaszert? Sokat segítenétek! 17/L

2016. jan. 26. 17:41
 1/4 anonim válasza:
Nekem az Eucerin segített nagyon sokat!
2016. jan. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

nekem ez segitett :]

2016. jan. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gőzölés után tiszta kézzel ki kell nyomkodni a mitesszereket. Tonikok, krémek ezt nem teszik meg helyetted. Egyedül a BHA termékek azok amik kitisztítják a bőrt, mert az kémiai hámlasztó. De elég drága. Amúgy étkezz egészségesen, az is nagyon fontos ha szép bőrt akarsz.
2016. jan. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kenzo Tenma ***** válasza:
Étkezhet akárhogy, ha egyszer ilyen a bőre. Nekem is annyi mitesszerem van, hogy vicc, pedig egészségesebben táplálkozom, mint mások.
2016. jan. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!