Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajnövesztőt használnak...

Milyen hajnövesztőt használnak a sztárok?

Figyelt kérdés
Sok helyen látom többnyire sorozatokban, hogy az egyik szereplő levágja a haját és hónapok alatt duplájára nő. Pl.: a The big bang theoryban Penny haja nem rég lett levágva egészen fiús rövidre és a 9. évadban megint majdnem a válláig ér neki. Borzasztó gyorsan nől. Vajon mit használhatnak? Nekem egy hónap alatt nő kb 1 centit ha szerencsém van és mindenféle cuccot rákenek meg ápolót. Próbáltam ricinus olajat csalánteát hajápoló ampullákat és kapszulákat. Semmi nem adott látványos eredményt. Van még valami amitől serkenthetem a növekedést?

2016. febr. 11. 18:38
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*amivel serkenthetem... bocs elírtam
2016. febr. 11. 18:41
 2/15 anonim ***** válasza:

Teljesen normálisan nő neki.


Menj el bőrgyógyászhoz, kérdezz meg gyógyszerészt vagy menj el gyógynövényboltba.

2016. febr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem használnak hajnövesztőt, mivel nem létezik olyan, de póthajat bárkinek rakhatnak fel pillanatok alatt.

1 cm havonta a normál hajnövekedés.

2016. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hát azért a póthajat nem kajálom be az látszik... nyilván nem a póthajra gondoltam. átlagos növekedésű a hajam de ismerek olyan lányt akinek vállig érőből 3 év alatt lett seggig érő... az extra gyors. én csak annyit szeretnék hogy egy hangyányit gyorsabban növekedjen és ne legyen állandóan csutka mert mire megnől le kell vágni a végét mert eltörik. tiszta 22es csapdája.
2016. febr. 11. 18:55
 5/15 anonim ***** válasza:

Pennynek szerintem póthaja van.

[link]

Ha megnézed, látszik hogy kb a szája vonaláig ér a saját haja, és alatta hosszabb.

Nagyon profi sminkesek és fodrászok dolgoznak az ilyen produkcióknál, póthajat, parókát simán meg tudják úgy csinálni hogy észre sem veszed.

Havi 1cm az teljesen átlagos, nyáron majd kicsit jobban nől. De hatalmas különbséget ne várj semmilyen szertől. Ápold hogy ne törjön.

2016. febr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
én csak azért gondoltam hogy nem póthajaznak mivel rövid póthajnak ugyan mi értelme lenne? végülis lehet hogy pót... mostmár én sem vagyok benne biztos mindenesetre köszönöm a válaszokat és a segítséget :)
2016. febr. 11. 19:02
 7/15 anonim ***** válasza:
Talán annyi értelme van hogy ha túl nagy a különbség, akkor feltűnőbb.
2016. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy póthaja van, bár erősen kétlem, mert az nagyon feltűnő. Amire rámutattál, az normálisan megtörténik tépett hajnál, nekem is beszokott úgy állni.


Normális ütemben nőtt a haja. A húgom pár hónappal korábban nyíratta 1 centisre a haját, mint KC, és neki is ér már áll alá.

2016. febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Sunshinedoll ***** válasza:

Parókát :D

Viccen kívül. Valószínűleg vagy hozzátoldanak a hajukhoz, vagy pedig parókát hordanak.

2016. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Cseréljünk? Nekem havi 2-3 centit nő és nem nagyon szeretem ha hosszú a hajam 17F
2016. febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!