Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aknék után marad hegek eltűnte...

Aknék után marad hegek eltűntetésére?

Figyelt kérdés

Sziasztok régebben teljesen aknés volt az arcom és persze nem bírtam ki hogy ne kapargassam meg minden és az arcom egyik felén egy féltenyérnyi heg maradt.. Van ahol olyan mintha picit puklis lenne meg egy jo pár luk nem azok az iszonyat durvák csak közelről észrevehető.

Kérem szépen valaki nem tudna nekem valakit ajánlani Bács Kiskun megyében aki helyre tenné ezt valamilyen kezeléssel ami egyről a kettőre megoldaná ezt a problémát?

És itt nem kencefincék ilyen olyan kenőcsök meg kozmetikusok érdekelnek.

Előre is köszönöm !



2016. febr. 15. 20:18
 1/6 anonim válasza:

Bőrgyógyászhoz menj el. Kiskunfélegyházán [link]

Bátyámnak is ez volt. Pár év alatt halványodnak a hegek de sose mulik el.

2016. febr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vágó Áronhoz jártam csak Kecskeméten és azt mondta nincs semmi baj lehet csak túl komplikálom :")
2016. febr. 15. 21:01
 3/6 anonim ***** válasza:
A lyukakat nem fogja eltüntetni csak úgy akármi, talán egy kémiai mélyhámlasztástól jobb lenne, de egyébként azok maradandók. A barnás-vöröses foltokat viszont el lehet tüntetni, a legjobb az Ilcsi AHA savas hámlasztó pakolása, kozmetikus szokta csinálni. 5-10 alkalom és a hegeknek nyoma sem marad.
2016. febr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Meg kérdezhetem hogy árba mennyi?

És tenyleg hatásos?

Eléggé félek a kozmetikusoktól :$

2016. febr. 15. 21:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Árban nekem azt hiszem 1200 Ft volt egy kezelés 1-2 éve. Már 5 kezelés is elmulasztotta a hegeimet, 10 kezelés után pedig már bababőröm volt. Hozzáteszem, a mitesszerek, pattanások számát is csökkenti a pakolás és ráncok ellen is jó. De a mély hegek ellen nem hat, amik lyukasak, gödrösek, csak az elszíneződött foltokra.
2016. febr. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát én írtózom az ilyen kezelésektől de ugy látom h ki kell próbálni

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

2016. febr. 16. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!