Otthoni szőkités?

Figyelt kérdés

Beszeretném festeni a hajam most ilyen barna: [link]

és azt szeretném kérdezni ha otthon festetem akkor milyen hajfestéket vegyek?

illetve menyire kárositaná a hajamat és milyen gyorsan lenék szőke?

nyáron szeretném egészen őszig:) ez az én döntésem nem kell szidni rendes válaszokat kérek köszönöm!!!



#barna #szőke #otthoni szőkités
2016. febr. 20. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
vegyel szoke hajfesteket meg egy oxidot keverd ossze a festekel es a festekhez ja szokitopor keverd hozza es hagyd rajta 20 percig de ha ugy erzed tovabb is agyhatod. ha nem sokszor fested es helyesen apolod akkor nem karosul annyira a hajad.
2016. febr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdés az, hogy mennyire szeretnél szőkét. Ha mondjuk Gwen Stefani-sat, akkor inkább fodrász. De ha természeteset, mehet otthon.


Nekem is kb. ilyen színű az eredetim, és nem szoktam porral szőkíteni.


Ezt használom:

[link]


És kb. ilyen tőle a hajam:

[link]

2016. febr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

kicsit "fehérebb" szőkéset szeretnék(amit leirtal 2es valaszolo:) , és igen ápolom a hajam nem festettem még soha ez csak igy nyári lenne majd vissza barnára ősszel szoval:))

2016. febr. 20. 19:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ha magadnak csinálod, a fehér nem fog menni. Vagy olyan festéket használsz, mint én, ami X árnyalatot világosít, de akkor egy természetesebb eredményt kapsz, vagy porosat, ami nagyon világosít, de most garantálom, hogy csibesárga lesz.


Nyárra meg nem éri meg. Tegyük fel, hogy találsz olyan fodrászt, aki elsőre meg tudja csinálni - mert mondom, ez otthon nem fog menni. Hidd el, próbáltam annak idején, ehhez profi kell. Mennyire károsítaná - nekem vizesen nyúlt a hajam, mint a gumi.


De elsőre megcsinálják, nyár az két-három hónap, azalatt nő a haj, ha nem akarsz lenövést, utána kell szívni azt is. Ha ősszel visszafested barnára, az nem fog sikerülni. Nagyon sokszor kell befesteni, hogy ne engedje a színt. Ezt is tapasztalatból mondom, foltosan kopik a szín.


Ugye leírtam, milyen nekem az eredeti meg a festett. A fenti szőke hajamat néha befestem rézvörösre, akkor ilyen lesz:

[link]


Ezt egy tartós festékkel csinálom, és 3 hajmosás után kikopik, semmi árnyalat vagy emlék nem marad utána. Mindenki azt mondja, a feketétől nehéz szabadulni; nekem az sokkal könnyebben ment.


Nem akarlak lebeszélni a hajfestésről, a fél életemet hajszínváltoztatással töltöttem. Én csak annyit mondok, hogy 3 hónapra nem éri meg. Mert a szőkítés veszettül szárítani fogja a hajad, aztán meg a visszafestés is. Ha azt mondanád, hosszútávra akarod, úgy megérné.

2016. febr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!