Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet a beragadt stiftes,...

Hogy lehet a beragadt stiftes, kitekerhetős ajakápolót? Sajnos valami elromlott, még majdnem tele van, de már nem lehet kijjebb tekerni.

Figyelt kérdés
Vettem nemrég egy stiftes Carmex ajakápolót, alig használtam el belőle fél centi hosszt kb., de valami elromolhatott a kitekerő izéjében, mert nem jön tovább, és még rengeteg anyag van benne. 1000 Ft-ért azért drága volt, hogy kidobjam. Jó lenne, ha valaki tudna rá egy jó tippet mondani, hogy javítsam meg, vagy hogyan hasznosítsam a tartalmát.

2016. márc. 3. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ki kell piszkálni valamivel, az én esetemben ez egy szemöldök csipesz volt. Kipiszkálod, ujjaddal felkened. Mondjuk tömegközlekedésen furán néz ki a dolog, de ez van. :) Egyébként személyes tapasztalataim szerint a Carmex semmivel sem különb, mint az összes többi ajakápoló, csak jóval drágább. Olívaolaj vagy kókuszolaj sokkal jobbak, nem szárítják ki az ember ajkait.
2016. márc. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fogsz egy üres tégelyt és belekaparod. Esetleg bele is olvaszthatod, bár nem vennék rá mérget, hogy utána ugyanolyan lesz a minősége, nem mindegyik bírja.
2016. márc. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!