Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A méz tényleg jó a pattanás...

A méz tényleg jó a pattanás utáni hegek eltüntetésére?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran kell bekenni vele az arcomat? Azt olvastam, hogy utána egy ideig még több pattanás lesz, mivel tisztul. (bár ezt nem teljesen értem) Azokkal mit kell kezdeni?

2016. márc. 5. 12:16
1 2
 11/11 anonim válasza:
50%
Szia! Nekem szerencsére nincsen csúnya bőröm,de sajnos nem tudtam soha sem megállni,hogy ne nyomkodjam. Nyomkodás után természetesen csúnya volt az arcbőröm. Sok féle pakolás próbáltam,krémeket de akármilyen fura is én a konyhában találtam megoldást. Aloe vera trutyiját nyomkodtam össze,kevertem hozzá joghurtot és kevés mézet,ezt kentem az arcomra. Nekem nagyon bevált,és ezek olyan dolgok amikkel egyáltalán nem árthatsz a bőrödnek. Szerintem érdemes kipróbálni,a bolti kencék fele tele van káros anyagokkal. :)
2016. márc. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!