Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 15-19 éves fiúk: mit gondoltok...

15-19 éves fiúk: mit gondoltok arról, ha egy lány nem szőrtelenít odalent?

Figyelt kérdés

Próbálkozott vele, de a borotválástól kipattogzik és kb. két naponta kell csinálni, utána nő vissza és fáj, meg megvágja magát. Epilátor veszettül fáj, plusz véres lesz, apró piros pöttyös, úgy kitépi. Gyanta se ment neki, összeragadt mindene, rengeteget bénázott, és le se jött a szőr.

Tehát, mennyire elfogadhatatlan dolog ez a mai társadalomban, a fiatalok körében? Ti már el se tűritek egyáltalán?

16/L



2016. márc. 5. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Semmit nem gondolok, nem baj az
2016. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kort is írjatok!
2016. márc. 5. 20:23
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Akkor nem gond, ha meg van igazítva (rövidre levágod).

19F

2016. márc. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem a borotválási technikád nem megfelelő. Pl. borotvagéllel sokkal jobb, aztán az eldobható borotvákkal én pl sosem vágtam meg magam. Ha kész, át lehet törölni a felületet és nem is pattog ki. Szóval mindenre van megoldás. Gyantázást is csak meg kell tanulni, elsőre persze, hogy szinte mindenki bénázik. Amúgy szerintem nem túl elfogadott dolog, már szinte mindenki szőrtelenít.
2016. márc. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Próbáld meg weet szőrtelenítő habbal vagy mi a fene az.
2016. márc. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Én'96 válasza:
74%
Az elmult héten multam 20 :\ hatha még számit a válszom . Ha ápolt\le van nyírva rövidre ,akkor még akár sexis is. Szval sztem nem problem 20F
2016. márc. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
Hát ha egy sima borotválásnál megvágja magát, akkor hogy nyírja rövidre? :D Meg hogy jaj, mert két naponta kell csinálni.. Akkor a rendben tartás se fog menni lustaságból.
2016. márc. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Minimális szőr belefér

15!f

2016. márc. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Minimális szőr belefér

15/f

2016. márc. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha szexre kerül a sor csak akkor borotváld.Egyébként próbáld úgy:lenyírod hajvágóval és utánna borotváld. (Én is így szoktam borotválkozni,mert másképp nekem is kipattog)Nem tudom milyen borotvával csinálod,de ha olcsóval akkor próbálj drágábbat.18/f
2016. jún. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!