Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont használtok,...

Milyen sampont használtok, ajánlotok a szép és egészséges hajért?

Figyelt kérdés

most szeretnék viszonylag többet levágatni a hajamból és valami olyan samponra gondolok, amitől nem lesz töredezett a hajam egyhamar. ha jól emlékszem, a L'oreal elseve-nek van egy ilyen samponja, de nem tudom a pontos nevét, csak azt, hogy Eva Longoria szerepel benne. ezzel esetleg vannak tapasztalataitok? vagy mit ajánlanátok?


illetve ricinus olajat használt már valaki, vannak tapasztalatok?



2016. márc. 6. 19:54
 1/7 anonim válasza:

Én Head and Shoulderst használok, nagyon jó sampon, nagyon selymes és puha lesz tőle a hajam, ráadásul eszméletlen jó illatú... :D :D

Ricinus olajat még nem használtam, de már gondolkodom azon, hogy kipróbáljam. Én az ecetes verziót használom, hogy hajmosás után leöntöm ecetes vízzel, ez nagyon bevált főleg a töredezések miatt, de nekem a korpás hajamat is "meggyógyította". :D

2016. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz, én is Head & Shoulders-t használok, a sima Classicot, a többit sajnos nem bírom. :/ Régen nagyon korpás volt a fejbőröm, amióta ezt használom, megszűnt. :)

A ricinus olajjal szerintem sok a szenvedés, inkább járj sűrűbben fodrászhoz, hogy a végéből vágjon 1-2 centit. Illetve ne dörzsölve töröld a törölközővel, hanem óvatosan itasd fel vele a vizet. Én hajolajat használok még, Syoss-t, puhává teszi a hajvégeket, csak vigyázni kell vele, mert könnyen túl lehet adagolni és akkor zsíros tapintása lesz a hajvégeknek. :S

2016. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat és a tanácsokat! :)

jelenleg én is head&shoulderst használok


egyébként most egy syoss renew samponnal is szemezgetek

2016. márc. 6. 20:35
 4/7 A kérdező kommentje:

a head&shoulders illatát egyébként én is nagyon szeretem. :D.

és az ecetes víztől nem marad nagyon ecetszagú a hajad?

2016. márc. 6. 20:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a Head and Shoulders tette tönkre teljesen a hajamat....a fejbőröm kiszáradt, viszketett tőle, a hajam végéből pedig csaknem 10 cm-t kellet levágni. Előtte egészséges volt, de amint elkezdtem ezt a sampont használni pár hónap alatt iszonyatosan sok törött végem lett, fésülködés után tele volt velük a padló. Azóta váltottam, és kizárólag szilikon és SLS mentes samponokat használok. Alverde és Alterra a legjobb, az előbbit DM-ben, utóbbit Rossmannban lehet kapni. Használok ricinust is. Igaz, hogy van vele macera, de nagyon jó! Festett hajon szemmel látható az eredmény, nekem 3 hónap alatt majdnem 7 centit nőtt a hajam tőle!


Igazából most, több mint fél évvel a Head & Shoulders abbahagyása és a törött végek levágása után lett olyan a hajam, mint azelőtt volt, hogy használtam volna ezt a borzadályt.

2016. márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Első voltam, és nem lesz ecetszagú a hajam max egy kicsit, de a Head and Shouldersnek elég erős illata van, szóval teljesen elnoymja... :D Amúgy pedig szerintem mivel az utolsónak nem bírta haja, ez fejbőrtől függ. Mármint a sampon. :)
2016. márc. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én Toni&Guy by Sophia Webster sampont használok, balzsammal és kondícionálóval együtt, és nagyon szeretem. Az illata megmarad nagyon sokáig, arról nem is beszélve hogy nem az a megszokott sampon illata van.
2016. márc. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!