Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen váll alá érő hajat...

Milyen váll alá érő hajat vágatnátok?

Figyelt kérdés

most hosszú a hajam, de erősen gondolkodom, hogy váll alá érő hajat szeretnék. nektek ki tetszik? képeket is szívesen veszek. :)

többféle is tetszik, tetszik az egyhossz, tetszik az is, amit hajnyíróval vágnak egyenesre vagy hogy a 'frufrum' csak egy picit hosszabb.

mekkora hosszt hagynátok meg, mekkorára vágatnátok?

sok képet láttam már, tetszik több is, de hátha valaki mutat olyat, ami mindnél jobban tetszik. :)



2016. márc. 6. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Mindenkinek más áll jól. Nekem mondjuk hát középig érő hajam van és növesztem! :D

2016. márc. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De ha rövid hajat kéne vágatnom akkor ezek közül választanék. ;)


17/L

2016. márc. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és vállig érők nem tetszenek :S
2016. márc. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi! :).

eddig én is növesztettem, de most már egy ideje kattogok azon, hogy le kellene vágatnom. :D (meg rá is férne már szegénykémre)

az első kettő semmiképp sem, az már tényleg túl rövid, de a harmadik nem is rossz. :)

2016. márc. 6. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Szia!


Próbáld ki a long bob hajat.

2016. márc. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!