Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Nektek bejön egy...

Lányok! Nektek bejön egy olyan férfi akinek vállig ér a haja? Többi lent⬇

Figyelt kérdés

[link]

Erre a férfire gondoltam. A The Walking Dead című sorozatból Jézus, ha valakit érdekel. 23 éves férfi vagyok, gondolkozom rajta hogy megnövesztem a hajam kb ekkorára

2 kérdésem lenne, mégpedig:

Mennyi ideig tart megnöveszteni egy "átlagos hajnövésű" embernek?

Bejön nektek, nem férfiatlan?



2016. márc. 7. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nem jön be kinek milyen az izlése kinek hogy áll. Hát kb egy félév mire megnő. Ha nagyon szeretnéd hogy ilyen legyen a hajad akkor ricinusolajat vehetsz patikába. Nálunk 500ft.
2016. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem pont ugyanolyan férfias tud lenni, mint bármelyik másik haj, ha normálisan ápolod.
2016. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én inkább rövid haj-párti vagyok, de a hosszabb haj is lehet jó. Pl. Johnny Deppen a vállig érő hajat egyszerűen imádom! De ennek a férfinak is jól áll, szóval igazából az arc karakterétől függ.
2016. márc. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Nekem nem tetszik egyáltalán.
2016. márc. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A hosszú haj szerintem mindenkin jobb, pasikon, nőkön... de persze csak ha illik az emberhez és ápolt a haj. A képen lévő például rém szálkás, száraznak tűnik. Szakállal meg ősemberes is. Szóval ez nem kifejezetten nyerő így együtt.

Átlagban a haj havi 1-2 cm-t nő.

2016. márc. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem! Egyszerűen szörnyű a hosszú haj nektek.
2016. márc. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, nekem kimondottan a hosszú haj jön be férfiakon. A szakáll viszont nem.
2016. márc. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A képen lévő férfi: Tom Payne ha valakit érdekel. Egyébként ez csak paróka. Nekem tetszik ez a "haj", mármint ahogy viseli.
2016. márc. 8. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!