Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan mondjam el anyámnak...

Hogyan mondjam el anyámnak hogy hosszú hajat akarok?

Figyelt kérdés

15f vagyok, és vállig érő hajat szeretnék. Heti 3x zuhanyzom, úgyhogy "ápolt" vagyok. Ricinusolajjal akarom növeszteni. A baj csak az hogy a családban mindenki nőiesnek gondolja. Megkérdeztem anyámat, mondhatni kinevetett, és gúnyosan megkérdezte: Miii te tééényleg meg akarod növeszteni a hajad? (Direkt írtam helyeken több betűvel, hogy érzékeltessem). Ti nálatok hogyan reagálnának rá?

Illetve mit tegyek hogy békénhaggyanak ezzel kapcsolatban?



2016. márc. 8. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Heti 3x zuhanyzol? Hát az nem az ápolt kategória
2016. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Ezen mit kell magyarázkodni te ezt szeretnéd és kész!

Engem sem érdekelt, és nem is fog hogy kinek mi róla a véleménye.

Tehát létezz úgy ahogy tetszik!


Aki meg azt mondja hogy csajos azmeg

2016. márc. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát szerintem elfogadható ez télen és tavasszal amikor nem mozgok annyit, nyáron és ősszel persze heti 5. De úgy érzem nem válaszoltál a kérdésre.
2016. márc. 8. 19:42
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

Minden nap kéne zuhanyozni...


Amúgy meg ne mondd meg sehogy, ne menj fodrászhoz és kész. Olajjal meg eszedbe ne jusson kenegetni, hát olajos hajjal akarsz te mászkálni? Ha meg felkened 2 órára és kimosod, annak pont nincs semmi értelme (na nem mintha lenne látható mértékben hajnövesztő hatása akármilyen olajnak).

2016. márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Ne menj el fodrászhoz. 15 évesen ezt el tudod dönteni. Ha szerinte lányos ... szomorú. Nekem direkt a hosszu hajú férfiak jönnek be.

Olvastad a Harry Pottert? Ha igen, csak annyit mondok, Bill Weasly. Ha nem, akkor olvasd el :) Viccen kívül, szerintem a frizura pont olyan dolog amibe senki se szólhat bele

2016. márc. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Zuhanyozni legalább heti HÉTSZER kell...a hajadat meg egyszerű növeszteni...ne vágd le.
2016. márc. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen minden nap kell zuhanyozni... A kérdésedre válaszolva, az ő haja? Nem. Ha neked ez tetszik ne vágasd le és kész Ennyi a hajnövesztés művészete.
2016. márc. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
ez nem lehet komoly kérdés...
2016. márc. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
100%

Mondhatom nagyon maradi anyád van... :P

Nagyon sajnálom az ilyen embereket..

Vajon az ilyenek mit szólnak ahhoz, ha egy lánynak rövid haja van vagy esetleg kopasz? Kinevetik, és azt mondják rá, hogy férfias?

Durva.. Nagyon alacsony intelligencia szintjük lehet..

Miért legyen mindenki egyforma? Unalmas lenne a világ, ha úgy lenne..


Nekem csak és kizárólag a hosszú hajú srácok jönnek be.. :)

2016. márc. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A hosszú haj szerintem sokkal férfiasabb mint egy rövid... persze nem mindegy milyen. De ha mondjuk Johnny Deppre gondolok, vagy Brad Pitt vagy szinte bármelyik nagyobb sztár, mind jobban néz ki hosszú hajjal mint röviddel. És nőiesek tőle? Nem.

Anyád meg nem szólhat bele, 15 vagy, nem 5 éves... ha hosszú hajat akarsz ne vágasd és kész, hamar megnő, nem kell ricinus rá, az csak netes hülyeség, semmire nem jó, sok embernél még durva hajhullást is okoz.

2016. márc. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!