Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg jobb ha a hajunk...

Tényleg jobb ha a hajunk magától megszárad? Mért?

Figyelt kérdés
De attól nem kapunk agyhártyagyulladást ha vizes hajjal vagyunk a lakásba?

2016. márc. 10. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
dehogy kapsz agyhártyagyulladást, ezt a baromságot meg honnan szedted? amúgyis mi fűtünk a lakásban és nincs hideg, nem tudom, nálatok hogy megy ez.. amúgy a kérdésre válaszolva: azért jobb, mert nem roncsolja a hajszárító hője a hajad + még az árammal is spórolsz:D
2016. márc. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A hajszárító a hő miatt károsítja a hajat. Lakásban meg jó esetben nincsenek fagyok, szóval semmi bajod nem lehet.
2016. márc. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze hogy mi is fűtünk, de tényleg nem lehet kapni tőle agyhártyagyulladást? Én eddig ezt tudtam.
2016. márc. 10. 20:46
 4/6 anonim ***** válasza:
agyhártyagyulladás??? ez hülyeség :D én akkor már nem élnék, kb 10 éve nem használok hajszárítót, csak ha nagyon SOS, amúgy meg mindig magától szárad meg a hajam. Így megkímélem attól, hogy a forró levegő szétégesse a hajszálaimat.
2016. márc. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerinted az úszók kéthetente vannak a kórházban agyhártyagyulladással? Na ugye, hogy nem!

Az agyhártyagyulladás egy bakteriális eredetű, szerencsére ritka betegség, ami nem terem csak úgy ott attól, mert vizes a fejed. :)

Az igaz, hogy ha hidegben tartózkodsz vizes hajjal, akkor megfázhatsz, de azért agyhártyagyulladástól nem kell rettegni. :)

2016. márc. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2016. márc. 11. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!