Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítés után lila maradt a...

Szőkítés után lila maradt a hajam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Évek óta szőkítettem a hajamat mindig ugyanazzal, de most kipróbáltam egy másik szőkítőt, aztán... Mindig csak a lenövést festettem, de valahogy most az a lila sárgulás elleni balzsam - ami olyan sötét volt, hogy először feketének néztem - úgy megfogta a hajamat, hogy a régebben szőkített rész szürkés-lilás maradt. Vagy 10-szer kimostam utána, próbáltam samponnal is, de nem szedte ki. Mit csináljak? Újra kell festeni az egészet, vagy ki fog jönni pár mosás után?
2016. márc. 14. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki fog jönni, szép ezüstszőķe leszel
2016. márc. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erősebb volt a szőkítő, ezért ott "bekapta" a lilát a haj. C vitaminos samponnal simán kijön.
2016. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
C-vitamin kiszedi pár perc alatt, én is próbáltam már.
2016. márc. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A lila színt sikerült kiszednem Bánfi samponnal, de olyan szürke maradt a hajam, hogy az katasztrófa (pedig a kép szerint egyáltalán nem ilyennek kéne lennie, vagy az én hibám, nem kellett volna a sárgaság ellenit a teljes hajamra kenni, csak a most festettre, mert azon a részen nem okozott gondot). Várok vele pár napot, de ha nem jön ki az is, kiszőkítem a régivel az egészet, azzal még nem volt ilyen gond. Amióta szőkítem, mindig sárgás árnyalatú szőke voltam, sose akartam ezüstöt, se ilyen ősz színt. Miért is próbáltam ki a régi bevált helyett másikat, nem értem.
2016. márc. 15. 02:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!