Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kevés, vékony szálú hajam...

Kevés, vékony szálú hajam van. Érdemes lenne póthajat rakatnom?

Figyelt kérdés
Annyira szeretnék hosszú dús hajat de azt csak póthajjal tudnám elérni. Viszont elég drága és félek nem válna be. Tudnátok tanácsot adni?
2016. márc. 15. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Ha utána még kevesebb hajat szeretnél, csak akkor. Mert sok hajat kitép a póthaj és örökké nem lehet hordani. Na meg látszik is hogy mű, ami szerintem mondjuk nagyon nem előnyös senkin. Inkább vágass valami előnyös frizurát amitől a saját hajad dúsabbnak tűnik.
2016. márc. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezzel küzdök. Én felkötöm a hajam felét a fejem tetejére lófarokban így talán többnek tűnik és nem kócolódik össze az a két szál is ami megvan nekem. Én is gnodolkodtam póthajon, de hogy kihez mész milyn technikával, mit csinál majd az a hajaddal, mennyire gáz, mennyire látszik. Én inkább maradtam a sajátomnál. :/
2016. márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!