Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok ajánlani egy ilyen...

Tudnátok ajánlani egy ilyen fodrászatot? (többi lent)

Figyelt kérdés
Régóta szemezgetek a színes haj gondolatával. Már több ismerősömtől is beszélgettem erről és végül úgy döntöttem ,hogy nem érdekel senkinek a véleménye,mert a saját akaratom miatt szeretném megcsinálni nem másé miatt. Viszont teljesen megakadtam annál,hogy szeretnék és kb. ennyi. Nem voltam jó régen fodrásznál és már a "fodrászom" aki még akkor dolgozott abban a szalonban ahová jártam már máshol vállalt állást,de sajnos nem tudom hol. Segítséget szeretnék kérni,hogy aki esetleg tudna egy olyan fodrászatot ahol viszonylag profik és kedves fodrászok dolgoznak az kérem írja meg. Ráadásul nagyon nem tudom milyen fazon állna nekem jól :( Mert van valami elképzelésem, viszont nem hiszem ,hogy ha beállítanék a fodrászatba úgy hogy színes hajat szeretnék és erre meg erre a színre gondoltam,de lehet hogy nem is ez hanem inkább ez és ez tetszik nekem. Tehát ha tudna valaki olyat aki kedves,ügyes, tud segíteni a fazonban és az egész kiválasztandósdiban é megvalósításban akkor megköszönném ha segítene :)

2016. márc. 15. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Először tudni kellene, hogy melyik városban laksz. Mert gondolom ha mondjuk nyíregyházi vagy, nem tudnál mit kezdeni egy soproni fodrásszal :D
2016. márc. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tényleg :) Igazad van. Budapesten lakok,de a környező városokat is mondhattok :D
2016. márc. 16. 15:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor Zuglóban a Kassai téren van a Zuglószépe Szalon, nagyon jó fodrászaik vannak. Én Edinához járok, és nagyon elégedett vagyok vele. A 061/222-3782,0670/612-5081 számokon tudsz bejelentkezni.
2016. márc. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!