Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyen fényes puha hajam?

Hogyan legyen fényes puha hajam?

Figyelt kérdés
Igaz hogy puha hajam van de elég hosszú és pár napja észre vettem hogy egyre seprüsebb, annyira nem durva de azért szembe tünő, gliss kur rózsaszin sampont használok és sajnos nem nagyon látok változást, hallotam pakolásokrol és kreatinos samponrol amitől szép lesz a hajad mintha csak folyna...nem tudom mit kellene kezdenem vele..ti mit ajánlotok ami tényleg csodákra képes? Esetleg ricinus olaj? Mivel erről is hallottam már, vagy esetleg egy fodrász tudna olyan pakolást tenni rá amitől rendbe jön? Köszi a válaszokat előre is

2016. ápr. 6. 16:37
 1/4 marcooliusz válasza:
41%
Head & Sholders
2016. ápr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban hajkímélő cuccokkal mosd a hajad, tehát ne Gliss Kur féle divatsamponokkal. Biosampon, babasamponok a legjobbak. Balzsamot is használj mindig, a hajhosszt azzal mosd. Sampon csak fejbőrre/hajtövekre kell.

Vágass a hajadból egy kicsit ha seprűs és utána ápold tiszta argánolajjal. A ricinus nem jó, azt ki kell mosni, a samponozás meg nem tesz jót a hajvégeknek sose.

2016. ápr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. ápr. 6. 17:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a bánfi sampon tette puhává és könnyen kezelhetővé imádom. Rossmannba 845 ft . És még növeszti a hajat.
2016. ápr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!