Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért ritkul a hajam és...

Miért ritkul a hajam és vékonyak a hajszálaim?

Figyelt kérdés
Nagy hajat hagytam meg, kb 20 cm-es és észrevettem, hogy nagyon ritka a hajam, amit eddig soha sem vettem észre... kb fél éve, hogy már ilyen "nagy"a hajam, addig rovid volt, oldalt rovid, fent meg nagyobb, amilyen a divat, most meg meghagytam és észrevettem, hogy nagyon ritka, és vékonyak a hajszálaim... Apám 46 éves és igaz, hogy ő elől kissé megkopaszodott, kb pont olyan a haja mint Jason Statemnek, csak ő nem mindig vágja, hanem van amikor megnő nagyobbra is, de én anyámra utök akinek nem annyira ritka a haja és gyenge mint az enyém, a tesóm ut apámra.. és nagyapám sem volt valami "kopasz" csávó, egyik sem.... Szoval nem tudom mi a gond. Ahol kevés a hajszállam, ott még visszanőhet a haj valamilyen ápolással (sampon vagy gyogyszer) vagy annak már annyi? Főleg a homlok vonalomnál látom, hogy nagyon ritka, szinte kilátszik a fejbőröm. Akkor most mi van? Megoldható vagy esélytelen? Valami tippek pls? (16 éves fiu)
2016. ápr. 7. 14:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!