Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak én érzem azt, hogy ez a...

Csak én érzem azt, hogy ez a Glamour napok hatalmas átverés?

Figyelt kérdés

Még múlt héten kinéztem mindent, amit venni akartam magamnak. Teljesen megdöbbentett ehhez képest, amit most tapasztaltam.

A múlt héten még 1200 ft-os dezodor most 1600 volt, egy 25 %-os kupon járt hozzá.

Alapozó, szempillaspirál stb, mind drágább volt, legalább egy párszáz forinttal.

Az Yves Rocher üzletben egy bőrradírt akartam venni, a 40 %-os kupon minden olyan termékre szólt, ami nincsen zöld körrel megjelölve. A termékek 90 %-án volt jelölés, minden népszerű terméken (sampon, balzsam, bőrradír) és csak 1-2 kifutó termékre lehetett volna a kupont beváltani... Nem szoktam ezeken az akciós napokon részt venni, csak mindenki mondogatta milyen jó, ezért gondoltam, most kipróbálom, hogy tényleg megéri e, pláne ezzel a sok 50 %-os kuponnal...


Nem, nem ez a legnagyobb problémám az életben, mindössze kíváncsi vagyok mások hogy látják. Ti észrevettetek hasonlót, vagy nem figyeltétek?


2016. ápr. 8. 20:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Biztosan árverés. Az hogy neked eladjak 50%al olcsóbban így is biztosan keresnek rajt jócskán. :)
2016. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem figyeltem, de simán el tudom képzelni, hogy kicsit felárazzák a termékeket, szerintem a joy-napok amúgy jobb, a glamourt most meg sem vettem.
2016. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát alapvetően hasonlóan látom én is, bár érdemben sose vettem benne részt. Már szinte rosszul éreztem magam, hogy kolléganőim is mesélték, hogy mi mindent fognak venni, én meg azt se tudtam, hogy ez most esedékes. :D Biztos ki lehet fogni jó vételeket is, de őszintén nekem az a kis kedvezmény nem ér annyit, hogy nyomorogjak a tömegben, sorbanállásra pazaroljam az értékes időmet. Tuti, hogy ami kéne, az nincs méretben, színben, elfogyott, nem akciós. És az is biztos, hogy csomó olyan dolgot megvennék, amire amúgy semmi szükségem, csak hirtelen jó vételnek tűnik.
2016. ápr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy átverés, a boltoknak ez nagy üzlet, a vevők meg boldogok mert azt hiszik jól jártak... hiszen úgy tűnik elsőre valóban.

Az hogy felárazzák egy dolog, a másik hogy nem csak azt veszel amire szükséged van, hanem egy csomó mást is, csak mert akciós és jó vételnek tűnik. Aztán ott rohad meg otthon a polcon.

2016. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%

Ezért érdemes előtte szétnézni és összeírni mindent.


Én előtte lévő napon/napokon mindig kinézem mit szeretnék és fel is írom az árát. Így nem kell sorba állni se a próbafülkéknél.


Nem átverés, ha jól csinálod. Vettem már 6 ezer forintos terméket 2 ezer forintért úgy, hogy le volt akciózva 4 ezerre és abból levontak 50%-ot.

2016. ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Lenuci válasza:
Csak a DM -nem és a Rossmann -van éri meg:) mindenhol màshol emelnek àrakat erre a 3 napra..:(
2016. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

DM-ben, Rossmann-ban nem vettem észre.


Nekem a legfontosabb, amit ilyenkor beszerzek, az a hajbalzsam, hajfesték és a fogkrém. Ezeknek tudom fejből az árát, és nem szokták felemelni, legalábbis ott, ahova járok.


Mindig meglesem a fogkrémet, mert amúgy 1049,-be kerül, ennyit nem adok érte, de 50%-ossal megéri. Annyira bespájzolok, hogy még a tavaly tavaszi Glamour napokról is maradt balzsamom.


Ja, és még Biodermára, La Roche-ra szoktam elhasználni, ez is megéri.

2016. ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
DM idén nagyon sunyi volt, ahol lakom ott van egymás mellet egy DM és egy Rossmann egymás mellet van ,a Rossmann egy picit drágább szokott lenni (pl ami a DM-ben 1200 az rossmannban mondjuk 1350) de jók az akcióik, na így glamour napok előtt pár nappal bemegyek DM-be szőkítőért és hamvasító samponért, a szőkítő a szokásos 1300 helyett (egy éve kb mindig ennyi) most 1900. a sampon pedig 1200, bár ezt ritkán veszek szal nem tudtam mennyi a normál ár, hát mondom franc se költ ennyit, átballagok dm-be, sampon 800(!!!) a szőkítő meg pont akciós volt így csak egy ezres. Ezzel a DM most egy kicsit elásta magát a szememben, gondolom lesz rá kupon, de igazából tekintve mekkora tömeg van nem éri meg nekem azt a kis kedvezményt.
2016. ápr. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
*átballagok rossmannba (jólvan már belekeveredtem)
2016. ápr. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ilyenkor szoktam venni púder körömlakk szempillaspiral. Pl normál esetben nem vennék 2000 Ft körüli lakkot de így felaron jó. Plusz pár doboz hajfesték meg sampon balzsam. Amúgy a tobbibol nem vettem sokat 2 deot egy fogkremet vettem. Ezek

alapból se olyan drágák.

Ruhákat nem szoktam ilyenkor. Az a 20% nem ér annyit hogy órákat tulekedjek tömött plazakban (terhesen foleg).

2016. ápr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!