Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy festéssel elérhetek ilyen...

Egy festéssel elérhetek ilyen hajszínt, ha most viszonylag sötétebb, sötét barna a hajam? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
[link] (nem tudom jó-e a link,ja és ez vajon melírozva van? köszi...)ja és Jennifer hajáról lenne szó:)
2010. ápr. 6. 01:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem nincs melírozva neki,csak alapból barna a haja és mondjuk kopik le neki,nekem pl akkor volt oylan hatása mintha melírozva lenne,de ez nem biztos,hogy nála is ígyvan:)Hát nembiztos,hogy a sötétebb hajadból egyből tudsz iylet varázsolni(bár én fodrász véleményét kérném,ő jobban tudja)Lehet lekéne szivattni az egészet és akkor ilyen sötét szőkére befesteni.Lehet hülyeséget írok,de lehet,hogy a sötétbarnából nem lesz pont ilyen színű 1 festéssel:)
2010. ápr. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aham,hát igen én is pont ettől féltem...:)Az az igazság,h most lenne először festve a hajam és nem nagyon akarom tönkre tenni,a leszívatást meg pláne nem szeretném.Hát majd megkérdezem a fodrászom,de köszi.:)
2010. ápr. 6. 10:48
 3/3 anonim ***** válasza:
3 féle melírral van csinálva,illetve utána gyengén összefestve az egész,hogy ne legyenek erőssek a kontrasztok.Csak fodrász tudja csinálni,de neked elé a 2 féle(sötétszőke,világos szőke) melír,mivel a tiéd alapja a barna!
2010. ápr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!